Opłakiwały ich miliony

Znalezione obrazy dla zapytania aaliyah

Mieli świat u swoich stóp, ale los był okrutny…

Zdzisław Kamiński i Andrzej Kurek

Znalezione obrazy dla zapytania Zdzisław Kamiński i Andrzej Kurek

Autorzy „Sondy” zginęli realizując program. 29 września 1989 r. Kamiński i Kurek jechali do fabryki kotłów w Raciborzu. Auto prowadził kierowca rajdowy Andrzej Gieysztor. Zderzył się czołowo ze Starem…

Anna Jantar

Znalezione obrazy dla zapytania anna jantar

Piosenkarka miała wracać do Polski z tournée po USA z Adą Rusowicz, wokalistką Niebiesko-Czarnych. Anna przebukowała bilet na wcześniejszy termin, dla Ady zabrakło już miejsca na pokładzie. Samolot Mikołaj Kopernik rozbił się 14 marca 1980 r.

Aaliyah

Znalezione obrazy dla zapytania Aaliyah

Piosenkarka i aktorka kręciła teledysk na wyspach Bahama. Samolot Cessna, którym wracała, rozbił się. Okazało się, że pilot miał podrobioną licencję i był pod wpływem narkotyków… Miała tylko 22 lata.

Ritchie Valens

Znalezione obrazy dla zapytania Ritchie Valens

Gdy był mały, nad boiskiem szkoły, w której się uczył, zderzyły się dwa samoloty, zabijając jego przyjaciół. Od tej pory bał się latania. Po wylansowaniu przeboju „La Bamba”, muzyk musiał podróżować na koncerty. Zginął w katastrofie samolotu w 1959 r. Miał tylko 18 lat.

Bogumił Kobiela

Znalezione obrazy dla zapytania Bogumił Kobiela

Kochał samochody, zachwycał się motoryzacyjnymi nowinkami. Czar czterech kółek miał skończyć się dla aktora tragicznie. 2 lipca 1969 r. prowadząc BMW 1600, wpadł w poślizg na „zakręcie śmierci” w pobliżu wsi Buszkowo. Zmarł w wyniku obrażeń wewnętrznych.

Źródła zdjęć: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *