Czy Elvis wciąż żyje?

Znalezione obrazy dla zapytania elvis presley

Ma 84 lata, ale nadal można go rozpoznać nawet z daleka. Bo porusza się jak Elvis. Wszyscy zatrudnieni w Graceland składają przysięgę, że nie wydadzą króla, informując media lub służby, że żyje, ma się dobrze i regularnie odwiedza posiadłość, gdzie dla niepoznaki udaje jednego z wielu pracowników, Dogląda rodzinnych grobów, w tym swojego, czyści cmentarną fontannę.

Czasem siedzi bezczynnie godzinami, choć przecież podobno mu płacą. Jest za stary jak na kogoś, kogo nadal wynajmuje się do pracy. Po osiemdziesiątce, z włosami białymi jak mleko i brodą świętego Mikołaja. Ale nadal ma swój niepowtarzalny, charakterystyczny chód. Idzie, stawiając nogę za nogą. Na śniegu zostawiłby pojedynczy ślad. Prawie ramię lekko odstawione od tułowia, biodra rozkołysane. Jest gruby, nie da się ukryć, w końcu lody i ciasteczka były, a pwnie nadal są, jego ulubionymi przekąskami. Dobrymi na stres.

Przed rzekomą śmiercią miał masę kłopotów. Narzeczona, Ginger Alden, była piękna i inteligentna, ale Elvis coraz rzadziej myślał o ślubie. Związany z nim zgiełk ciągle zniechęcał go do spełnienia obietnicy danej ukochanej, którą poznał i pokochał, gdy miała zaledwie 19 lat. Poza tym rosły długi, interesy słabo szły, a odkąd w jego sprawy wplątała się mafia, zrobiło się wręcz przerażająco. Bał się o życie. Rynek muzyczny się zmieniał. Ludzie zaczęli słuchać innego Elvisa, Brytyjczyka Elvisa Costella, który właśnie wydał swoją debiutancką płytę. Poza tym królował punk rock, i nawet fani Króla zaczęli słuchać Sex Pistols. Rok 1977 był dla Elvisa ciężki. Pewnej sierpniowej nocy poszedł do łazienki, żeby poczytać. Ginger miała lekki sen, nie chciał budzić jej światłem. Jej późniejsze zeznania mówiły jednak o tym, że lampka do czytania pozostała włączona. A to oznacza, że w domu w Memhis zaszło coś, czego wersję para uzgodniła dość niedbale. Genialny plan króla rock’n’rolla polegał na tym, żeby umrzeć i zacząć żyć inaczej. Bez kłopotów i pogróżek mafii.

Wystarczyło za słoną opłatą zorganizować cyrk z sanitariuszami i policją w roli głównej. Wszystko zostało sfingowane. Od nagłej śmierci po wyniki sekcji zwłok, mówiące o zatrzymaniu akcji serca po przedawkowanie leków. Oraz o tym, że ostatnim posiłkiem Elvisa były lody i czekoladowe ciasteczka – to, co lubił najbardziej. Ginger, która następnego dnia ok. 14.00 poszła do łazienki, jak opowiadała, „pełna złych przeczuć”, miała zastać Elvisa klęczącego, z rękami wyciągniętymi do przodu. Mało prawdopodobne, żeby umrzeć w takiej pozycji. Ale ludzie to kupili. W XXI wieku z ciała złożonego w grobie Elvisa Presleya, którego pochowano na terenie jego posiadłości Graceland w Memphis, pobrano próbkę do badań genetycznych. W 2005 roku ukazała się książka „Elvis’DNA Proves He’s Alive”, w której BillBeeny ujawnił wyniki analiz materiału genetycznego. Porównanie DNA z ciała złożonego w grobowcu z tym z krwi Elvisa pobranej za życia wykazują ogromne rozbieżności. Na prywatnym cmentarzyku w Graceland pod płytą z napisem Elvis Aaron Presley spoczywa ktoś inny. W dniu śmierci, w chwili gdy zgodnie z oficjalną wersją klęczał martwy w łazience, Elvis był widziany przez wiele osób na lotnisku, gdzie kupował bilety do Buenos Aires. Miał przy sobie niewielki bagaż. W torbie podróżnej mogło zmieścić się kilka ulubionych książek, między innymi „Księga liczb”, autobiografia hinduistycznego guru Paramahansy Joganandy i egzoteryczne wydawnictwa o śmierci, która go fascynowała. Zniknęły z Graceland i nigdy nie pojawiły się na rynku aukcji, do czego prędzej czy później doszłoby, gdyby je ktoś ukradł.

Być może 84-letni dzisiaj Elvis, regularnie filmowany i pojawiający się na YouTube przy okazji odwiedzania Gracelandu, nadal ma zwyczaj czytywania w łazience? Po latach byli pracownicy w posiadłości Elvisa złamali przysięgę, do złożenia której zostali zmuszeni przed zatrudnieniem. Opowiedzieli, że muzyk regularnie odwiedzał Graceland, dla niepoznaki udając ogrodnika. Roztył się, nosi swobodne stroje i ciemne okulary. Czasem coś podśpiewuje.

Znalezione obrazy dla zapytania elvis alive

Źródło: Teorie spiskowe, które wstrząsnęły światem, Źródła zdjęć [1] [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *